Bagażnik rowerowy i box Espace 4

Ze względu na coraz częstsze pojawianie się ogłoszeń od handlarzy samochodów został wprowadzony regulamin działu.
Regulamin forum
Regulamin działu:
Ogłoszenie musi dotyczyć Renault Espace i Avantime.
Może dotyczyć całego samochodu lub jednej śrubki, ale musi to być śrubka do Renault Espace.
W ogłoszeniu o sprzedaży muszą znaleźć się:
1. Nazwa przedmiotu
2. Opis przedmiotu
3. Cena
Jeżeli te informacje znajdują się już np. na aukcji i chcesz podać do niej link, to i tak musisz przepisać wszystko z treści aukcji do treści ogłoszenia na naszym forum.
Forum i Stowarzyszenie nie ponoszą odpowiedzialności za zakupione w dziale przedmioty. Nie pobierają opłat za zamieszczenie, ani nie są gwarantem sprzedawanego przedmiotu.
Dział sprzedam jest dostępny dla wszystkich użytkowników forum. Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby, które przekroczyły próg 50 postów na forum.
maciej810
Imię: Maciej
Województwo: -----
Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
Grand: Tak
Rok produkcji: 2009
LPG: Nie
Kontakt:

Bagażnik rowerowy i box Espace 4

Post autor: maciej810 » 6 dni temu

Witam
Do sprzedania bagażnik rowerowy + kufer na ten bagażnik zamiennie rowery lub bagaż, Demontaż kufra trwa 5 min. bagażnik nie ma jednej łapki do przykręcania roweru, jest długa i krótka brak średniej . Kufer praktycznie nowy , zapłaciłem za niego 1200 zł . za kpl chciałbym 1200 zł . Mój tel 601699350. 36-105 Cmolas
Załączniki
file.jpg

ODPOWIEDZ