galka biegow
-
Espice4
Topic author - Posty: 1
- Rejestracja: 6 years ago
- Imię: Krzysztof
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Województwo: Zachodniopomorskie
- Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
- Grand: Nie
- Rok produkcji: 2008
- Kontakt:
galka biegow
Witam serdecznie czy sciagal ktos galke biegow w espice 4 automat prosilbym o pomoc z gury dziekuje
-
Linoqe
- Posty: 274
- Rejestracja: 9 years ago
- Imię: Maciej
- Lokalizacja: Łódź
- Województwo: Łódzkie
- Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
- Grand: Tak
- Rok produkcji: 2008
- Kontakt:
galka biegow
Zdjac sie okazuje to banał, odczepiamy zatrzask mieszka, zsuwamy mieszek w dół, odkryty pod gałą plastikowy pierscień obracamy w prawo o 15' czuć klik i gała w górę, zakladamy w odwrotnej kolejnosci
Gała do refreshingu
Gała do refreshingu