Czerwony Avantime 3.0 z jasnym wnętrzem 160k przebiegu

Ze względu na coraz częstsze pojawianie się ogłoszeń od handlarzy samochodów został wprowadzony regulamin działu.
Regulamin forum
Regulamin działu:
Ogłoszenie musi dotyczyć Renault Espace i Avantime.
Może dotyczyć całego samochodu lub jednej śrubki, ale musi to być śrubka do Renault Espace.
W ogłoszeniu o sprzedaży muszą znaleźć się:
1. Nazwa przedmiotu
2. Opis przedmiotu
3. Cena
Jeżeli te informacje znajdują się już np. na aukcji i chcesz podać do niej link, to i tak musisz przepisać wszystko z treści aukcji do treści ogłoszenia na naszym forum.
Forum i Stowarzyszenie nie ponoszą odpowiedzialności za zakupione w dziale przedmioty. Nie pobierają opłat za zamieszczenie, ani nie są gwarantem sprzedawanego przedmiotu.
Dział sprzedam jest dostępny dla wszystkich użytkowników forum. Ogłoszenia mogą zamieszczać tylko osoby, które przekroczyły próg 50 postów na forum.
Awatar użytkownika
LatajacySlon
Imię: Michał
Województwo: Dolnośląskie
Moje auto: Avantime 3.0 V6 24V L7X
Grand: Nie
Rok produkcji: 2002
LPG: Nie
Kontakt:

Czerwony Avantime 3.0 z jasnym wnętrzem 160k przebiegu

Post autor: LatajacySlon » 1 miesiąc temu

Hej!
Zaraz się okaże, że połowa AVT dostępnych u nas przewinęła się przez moje ręce ;) Ale do rzeczy:
Nasz forumowy KUBU zostawił mi w rozliczeniu swojego czerwonego AVantime za jeden z moich automatów, a że to w tym momencie jest to już 3-cia sztuka tego modelu u mnie, chciałbym odsprzedać go dalej.
Z opisu Kubu:
Na sprzedaż Renault Avantime. Samochód sprowadziłem początkiem 2016 roku z Austrii. Przez ten czas zainwestowałem w niego mnóstwo czasu i pieniędzy. Samochód ma nowy kompletny rozrząd, filtry, oleje, piasty, cały wydech, elementy zawieszenia, klocki, tarcze, zaciski(przód tył). Elektronika w samochodzie w pełni sprawna, zmieniarka CD, otwieranie dachu(grand air) poziomowanie i spryskiwanie xenonów, klimatyzacja-wszystko działa bardzo dobrze. Wnętrze odnowione.
Z mojego rekonesansu dodam w skrócie:
Wnętrze: Jasna tapicerka w naprawdę niezłym stanie (jak na ten typ tapicerki)- nic nie jest porwane, oparcia i tylna kanapa jest super, przednim siedziskom przydało by się porządne czyszczenie i ew. lakierowanie (nie ma ubytków). Całkiem czysta. Elementy wyposażenia sprawne, dach również. Podłokietnik ma uszkodzony trzpień - ale zrobię to na dniach, jeżeli znajde 5 minut. Odnowione sa wszystkie elementy gumowane.
Mechanicznie auto ogarnięte: zrobione wszystko to co w opisie powyżej, jedyny mankament to przycinający sie termostat, ale to odkryliśmy po długim postoju auta, więc postaram się nim chwilę pojeździć, może się rozrusza, a jak nie, to go wymienię.
Lakierniczo: Auto bezwypadkowe, ale są malowane 3 elementy . Lakier dobrze dobrany - widać na fotkach, ładne listwy zbierające i lampy, normalne ślady użytkowania (odpryski od kamyków na masce, kilka ubytków parkingowych). Rama dachu b. ładna, bez purchli.

Największym mankamentem są słabe opony zimowe - raczej trzeba już je traktować jak letnie oraz brak jednego kapselka.

Auto ma bogatą historię serwisową oraz niski przebieg.
Jakub wycenił auto na 20 tys, moim zdaniem 18,5 tys będzie uczciwą ofertą - do drobnej raczej negocjacji na miejscu.
Auto stoi we Wrocławiu, tel do mnie: 792486248
Jeżeli ktoś będzie chciał więcej informacji uzyskać - walcie na PM do KUBU lub podam Wam jego nr telefonu (mam przyzwolenie) - pewnie więcej będzie w stanie powiedzieć o aucie niż ja.

Zdjęcia skradzione z ogłoszenia KUBU, jak tylko ogarnę swoje zdjęcia to je Wam podrzucę.
Załączniki
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Awatar użytkownika
RomanzRudy
Imię: Roman
Województwo: Śląskie
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Grand: Tak
Rok produkcji: 2004
LPG: Tak
Kontakt:

Re: Czerwony Avantime 3.0 z jasnym wnętrzem 160k przebiegu

Post autor: RomanzRudy » 1 miesiąc temu

Ładny kolor czerwono biały

Awatar użytkownika
LatajacySlon
Kontakt:

Post autor: LatajacySlon » 1 miesiąc temu

Nie, on ma standardowy szary dach - po prostu ekspozycja się skiepściła na zdjęciu. Macie jeszcze ogłoszenie KUBU tego auta, tylko z podanymi moimi danymi na otomoto, ja w przyszłym tygodniu ogarnę zdjęcia. Chyba, że ktoś go ma na żywo ochotę obejrzeć- to zapraszam ;)

https://www.olx.pl/oferta/renault-avant ... B6T5g.html

Awatar użytkownika
LatajacySlon
Kontakt:

Post autor: LatajacySlon » 3 tygodni temu

Zrobiłem zdjęcia. Co prawda auto umyte tylko bezdotykowo ale chyba widać już dużo więcej :) P. S. Opony okazały się w lepszym stanie niż sądziłem.

https://drive.google.com/drive/mobile/f ... sp=sharing

ODPOWIEDZ