Reno espace 2.0t 2008r po livcie
-
DwaZeroTurbo
- Posty: 1120
- Rejestracja: 3 years ago
- Imię: Posiadam
- Lokalizacja: Hasbergen
- Województwo: Zachodniopomorskie
- Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
- Grand: Nie
- Rok produkcji: 2008
- Kontakt:
Reno espace 2.0t 2008r po livcie
Dima Ty chyba z ukrainy jesteś, Renault, Reno to aktor z Hiszpanii.
'radio cd.i odbiornik radiowy" to jest to samo mamy cd i "amplituner.
'radio cd.i odbiornik radiowy" to jest to samo mamy cd i "amplituner.