Reno espace 2.0t 2008r po livcie


Topic author
Dima76pl
Posty: 3
Rejestracja: 4 weeks ago
Imię: Dmytro
Lokalizacja: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Grand: Nie
Rok produkcji: 2008
Kontakt:

Reno espace 2.0t 2008r po livcie

Post autor: Dima76pl »

Witam kupię radio cd.i odbiornik radiowy



drdave
Posty: 2108
Rejestracja: 12 years ago
Imię: dr_dave
Lokalizacja: Kielce
Województwo: Świętokrzyskie
Moje auto: Espace IV 3.5 V6 24V V4Y
Grand: Tak
Rok produkcji: 2004
Kontakt:

Reno espace 2.0t 2008r po livcie

Post autor: drdave »

OLX allegro


Awatar użytkownika

DwaZeroTurbo
Posty: 1120
Rejestracja: 3 years ago
Imię: Posiadam
Lokalizacja: Hasbergen
Województwo: Zachodniopomorskie
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Grand: Nie
Rok produkcji: 2008
Kontakt:

Reno espace 2.0t 2008r po livcie

Post autor: DwaZeroTurbo »

Dima Ty chyba z ukrainy jesteś, Renault, Reno to aktor z Hiszpanii.
'radio cd.i odbiornik radiowy" to jest to samo mamy cd i "amplituner.


ODPOWIEDZ