Dzień dobry,
Zarejestrowałem się bo szukam białego Espace V 1.8 z panoramą i jest ciezkot.
Powitalnia
-
Duke48
- Posty: 2
- Rejestracja: 2 months ago
- Imię: Wojciech
- Lokalizacja: Warszawa
- Województwo: Mazowieckie
- Moje auto: Zamierzam kupić
- Grand: Nie
- Rok produkcji: 2018
- Kontakt:
Powitalnia
Dzień dobry,
Zarejestrowałem się bo szukam białego Espace V 1.8 z panoramą i jest ciężko.
Zarejestrowałem się bo szukam białego Espace V 1.8 z panoramą i jest ciężko.
-
Zirael060
- Posty: 1
- Rejestracja: 1 week ago
- Imię: Maciej
- Lokalizacja: Radonice
- Województwo: Mazowieckie
- Moje auto: Espace III 2.0 8V F3R
- Grand: Nie
- Rok produkcji: 1998
- Kontakt:
Powitalnia
Witam wszystkich współużytkowników forum. Wcześniej jeździłem kilkoma innymi konkurencyjnymi francuzami natomiast Espace jest moim pierwszym Renault. Jest to auto w założeniu projekt - tanio i jezdzic