Zakup z pomoca pośrednika

miedel
Imię: Mieczysław
Województwo: Mazowieckie
Moje auto: Zamierzam kupić
Grand: Tak
Rok produkcji: 2007
LPG: Nie
Kontakt:

Zakup z pomoca pośrednika

Post autor: miedel » 1 tydzień temu

Znalazłem dziś w necie ogłoszenie osób i firm, które za opłatą poszukują dla nas auta za granica. Po akceptacji propozycji razem z nami jadą np. do Niemiec , sprawdzają auto pod względem technicznym, załatwiają tam wszelką dokumentację a po powrocie do kraju pomagają w przygotowaniu wszelkich papierów potrzebnych do urzedu komunikacji. Co sądzicie o takich osobach czy firmach? Czy warto? Oglądałem dziś parę portali niemieckich i nie powiem jest parę ogłoszeń od osób prywatnych godnych pochylenia się nad tymi autami. Ale dla mnie - laika jest to nieosiągalne bez znajomości języka. Stąd moje pytanie.

Awatar użytkownika
Daroot
Imię: Darek
Województwo: Warminsko-mazurskie
Moje auto: Espace IV 3.0 V6 24V dCi P9X
Rok produkcji: 2006
Kontakt:

Re: Zakup z pomoca pośrednika

Post autor: Daroot » 1 tydzień temu

Dużo będzie Ciebie to kosztować, nic za darmo.Biorąc pod uwagę że sprawne auta na zachodzie są droższe niż u nas - może wyjść słabo.

miedel
Imię: Mieczysław
Województwo: Mazowieckie
Moje auto: Zamierzam kupić
Rok produkcji: 2007
Kontakt:

Post autor: miedel » 1 tydzień temu

No widziałem dziś takie za 3000-4000 E, wyglądały dobrze,jeden miał małą obcierkę na progu z boku. Roczniki chyba nawet 2008, nie pamietam. Na pewno nie starsze. Takie w komisie kosztują ponad 20 tys. Różnica jest

Awatar użytkownika
milimetr59
Imię: Waldek
Lokalizacja: Łódź (EL)-Bałuty VelSatis 2006 2.0T benzyna po lifcie
Województwo: Łódzkie
Moje auto: Inne
Grand: Nie
Rok produkcji: 2006
LPG: Tak
Kontakt:

Post autor: milimetr59 » 1 tydzień temu

Nie ufam pośrednikom, nie wiem, ale było już tyle przypadków, ludzie pojechali z kasą i pośrednikiem i nie wrócili. Po co mi to? Chucham na zimne w takich przypadkach. Skoro chcesz kupić auto za granicą wejdź na stronę, gdzie są wystawiane auta i dzwonisz, umawiasz się do prywatnego właściciela, jedziesz, oglądasz i kupujesz. Coś za coś, może i koszt to jest trochę większy, ale wtedy nie zarabia pośrednik.

ODPOWIEDZ