Przestrzeganie regulaminu forum - przypomnienie i prośba

piotrCT
Imię: Piotr
Województwo: Pomorskie
Moje auto: Espace IV 3.5 V6 24V V4Y
Grand: Tak
Rok produkcji: 2003
LPG: Tak
Kontakt:

Re: Przestrzeganie regulaminu forum - przypomnienie i prośba

Post autor: piotrCT » 7 miesięcy temu

Szczerze ? ....

Nie jest. Tzn jest, ale wchodząc pierwszy raz niektórym ciężko się ogarnąć.
Ja byłem przyzwyczajony do innych i potrzebowałem 2-3dni na ogarnięcie co i jak.
W pierwszych chwilach strasznie mnie przytłaczało - teraz nawet niewiem co.
Przecież jest to tak oczywiste, że aż się dziwię jak ktoś może tego nie wiedzieć.
Więc wracamy do tego co piszesz. ... wystarczy poświęcić 5min i jest oczywiste.

elmander
Imię: Leszek
Województwo: Warminsko-mazurskie
Moje auto: Espace IV 3.5 V6 24V V4Y
Grand: Tak
Rok produkcji: 2005
LPG: Nie
Kontakt:

Post autor: elmander » 7 miesięcy temu

jerzyk7 pisze:
7 miesięcy temu
Bo może się okazać, że jedyne info na temat naszych autobusów, znajdziemy tylko na szpiegowskim fb. Nie wszyscy tam maja konto, bo chociażby nie chcieli być inwigilowani podawać się samobiczowaniu. wiem, ekshibicjonizm w modzie, ale nie dla wszystkich. Jeszcze jest trochę w tym kraju myślących ludzi :D
Znaczy się ten... czy tam trzeba wstawiać wszystkie swoje dane z numerem buta? czy tam trzeba wstawiać swoje zdjęcie? czy trzeba dodawać znajomych ? Jednak niektórych myślenie w tym kraju boli... ;)

Co do tematu, no cóż macie mój przykład. Po zalogowaniu nie mogłem wejść w regulamin i powitalnie(na co jestem uczulony żeby jak wzorem innych forum po pierwszym poście nie przyszedł jakiś służbista z tekstem : Nie przywitałeś się, zapraszamy do powitalni... w której nikt z adminów od kilku mc nie odpowiedział nikomu na powitanie :roll: :roll: ) wiec jak bym nie mógł pisać postów przez x czasu to był bym w kropce... a tak po niedługim czasie od mojego komentarza dostałem odp że jest oki.
Nie znam się za bardzo na silniku forum ale najlepsze rozwiązanie problemu było na forum Mercedesa w210. Ostrzeżenie, ban na pisanie 3 dni, ban na pisanie tydzień(w sumie mieli chyba elastycznie terminy) i ban na IP

Awatar użytkownika
Szybki
Imię: Artek
Województwo: Lubelskie
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Grand: Nie
Kontakt:

Post autor: Szybki » 7 miesięcy temu

elmander pisze:
7 miesięcy temu
Nie znam się za bardzo na silniku forum ale najlepsze rozwiązanie problemu było na forum Mercedesa w210. Ostrzeżenie, ban na pisanie 3 dni, ban na pisanie tydzień(w sumie mieli chyba elastycznie terminy) i ban na IP
Dla tego piszę, że jesteśmy elastyczni. Bany czy cokolwiek takiego zdażyły się może 4 razy odkąd działa forum. Jesteśmy na tyle wyrozumiali, że nie banujemy nikogo na dzień dobry, ani za inne przwinienia. Staramy się grzecznie zwrócić uwagę i to najczęściej pomaga :)

cns80
Imię: Patryk
Województwo: Mazowieckie
Rok produkcji: 2006
Kontakt:

Post autor: cns80 » 7 miesięcy temu

Artek powiedz mi po co założyłeś ten temat w dziale, do którego jeśli chodzi o nowych, to pies z kulawą nogą nie zajrzy ?
Rozumiałem że chciałeś dyskusji, ale Ty jej nie chcesz. To po co jest ten temat ?

Chciałeś coś przypomnieć to trzeba było wbić jako banner wyświetlany na każdej stronie, albo jako komunikat po procesie rejestracji.

Inaczej to nie rozumiem co to miało na celu. Wierzysz że ci co robią największy bałagan w tematach w ogóle tu zajrzą ?

Awatar użytkownika
Szybki
Imię: Artek
Województwo: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: Szybki » 7 miesięcy temu

To miało być przypomnienie i prośba jak w tytule :) A że wynikła dyskusja bronie racji administracji i tych uzytkowników co działali przy ustalaniu regulaminu podczas tworzenia forum :) Dyskusja mile widziana oczywiście bo regulamin można zawsze zmienić jednak mając twarde podstawy do zmian :) Już kilkukrtotnie regulamin był dostosowywany do wymagań sytuacji i zmieniającego się podejścia do praw autorskich itd.

ODPOWIEDZ