1% dla moich dziewczyn

Awatar użytkownika
djmarco
Imię: Marcin
Województwo: Lubelskie
Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
Grand: Tak
Rok produkcji: 2009
LPG: Nie
Kontakt:

1% dla moich dziewczyn

Post autor: djmarco » 3 lata temu

W związku z faktem, iż przyszedł nowy rok a wraz z nim rozliczanie dochodowe to mam prośbę do wszystkich którzy nie wiedzą gdzie przekazać swój 1% podatku.

Mam dwie bliźniaczki. Mają chorobę genetyczną i co roku zbieramy na ich rehabilitację. Niestety żadnego leczenia dla nich nie ma i jedyne co możemy uczynić to tylko hamowanie rozwoju choroby poprzez rehabilitację która mało nie kosztuje. Jeden dwutygodniowy turnus to prawie 5000 PLN a w naszym przypadku musimy liczyć to razu dwa. Jak widać, nie jest to mała kwota. Co roku jeździmy trzy razy (dwa razy po tydzień i raz na dwa tygodnie). Jak łatwo policzyć wychodzi nam 20k PLN na turnusy. Plus rehabilitacja w domu prywatnie gdyż na NFZ nie ma co liczyć. Są ośrodki które mają podpisaną umowę z NFZ ale rehabilitacja tam dla moich dziewczyn jest niebezpieczna gdyż choroba jest tak rzadka że rehabilitanci nie podchodzą do tego indywidualnie tylko lecą jak każdego innego.

Ja się nie żale ze jest nam źle czy coś w tym stylu. Cieszymy się z każdego dnia i walczymy o lepsze jutro. Więc jeśli chcecie nam pomóc to na stronie http://www.zosiaiantosia.pl jest informacja jak można nam pomóc.

Proszę również administrację forum oraz innych użytkowników i rozpowszechnianie linku strony naszych dziewczyn i proszę przy rozliczeniu podatkowym pamiętać o nas ;)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
djmarco
Kontakt:

Re: 1% dla moich dziewczyn

Dziękujemy bardzo.

Awatar użytkownika
Troip
Imię: Piotr
Województwo: -----
Moje auto: Espace V Energy TCe 200 EDC 1,6
Grand: Nie
Rok produkcji: 2015
Kontakt:

Post autor: Troip » 3 lata temu

% poszedł. Uściski dla Was Wszystkich.

Awatar użytkownika
sylas
Imię: Mateusz
Województwo: Mazowieckie
Moje auto: Espace III 2.0 16V F4R
Grand: Nie
Rok produkcji: 2001
LPG: Tak
Kontakt:

Post autor: sylas » 3 lata temu

Tak dokopałem się do tego tematu...
myślę sobie - nie rozliczam się z fiskusem więc podatku przekazać nie mam jak ale...
może się skontaktujecie z 'Gargamelem' ?
http://www.liver.pl/smerfny-fundusz-gargamela/
Tam wielu dobrych ludzi morza pomaga dzieciom w potrzebie. Tam i ja mogę dołożyć swoją cegiełkę...
Myślę, że można nawet napomknąć, że kontakt dostaliście drogą morską...

Awatar użytkownika
djmarco
Kontakt:

Re: Odp: 1% dla moich dziewczyn

Dzięki za info. Może skorzystamy ale jak na razie starcza nam z darowizn i 1% na turnusy. Pieluchy i inne potrzebne produkty kupujemy ze swoich pieniędzy. Na razie na nic specjalnego nie potrzebujemy. No może przydał by się wózek spec. ale on kosztuje ponad 50k PLN i na dodatek nie jest mobilny (jedynie przyczepka wchodzi w grę by go przewieźć) wiec nawet nie chcemy na niego zbierać bo to jest bez sensu. Ogólnie zawsze wszystko z 1% idzie na rehabilitację i ewentualne wizyty u lekarzy.

Ale jeśli coś kiedyś będzie potrzebne to będę pamiętał. Dzięki.

Awatar użytkownika
djmarco
Kontakt:

Post autor: djmarco » 2 lata temu

Witam. Jak co roku przypominam o moich córkami.

Przy okazji dziękuję wszystkim tym którzy przekazali 1% w roku ubiegłym. Kwota jaką udało się zebrać wystarczy nam na dwa prawie pełne turnusy (resztę się dołoży). Koszt jednego turnusu dla naszej dwójki to prawie 10000 PLN (4800PLN za dziecko).

Obrazek

Chciał bym nadmienić że po za 1% można nas wesprzeć darowiznami. http://zosiaiantosia.pl/przekaz-1/

Dziękujemy raz jeszcze. Liczymy na wsparcie również w tym roku.

Wysłane z mojego MEIZU PRO 5

ODPOWIEDZ