Terapia komórkami macierzystymi - Hania Kowal

gizyck
Posty: 28
Rejestracja: 3 lata temu
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kraków
Województwo: Małopolskie
Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
Grand: Nie
Rok produkcji: 2008
LPG: Nie
Kontakt:

Terapia komórkami macierzystymi - Hania Kowal

Post autor: gizyck » 1 rok temu

Hej,

Zwracam się do Was ponownie z prośbą o pomoc dla naszej małej Hani. Hania została zakwalifikowana do terapii komórkami macierzystymi w Tajlandii. Koszt takiej terapii to około 150 tys PLN. Kwota jest duża, dlatego szukamy różnych źródeł finansowania. Uruchomiliśmy w tym celu zbiórkę na siepomaga.pl. Termin leczenia mamy ustalony na lipiec i pieniądze musimy zebrać do końca maja.

Przekażcie to proszę znajomym, rodzinie i wszystkim tym, którzy mają możliwość pomocy. Ważne, aby ta informacja dotarła do jak największej liczby ludzi, gdyż wtedy nawet drobne wpłaty złożą się na dużą sumę.

Hania urodziła się w 24 tygodniu ciąży z wagą 440g. Zaraz po urodzeniu miała rozległy wylew krwi do mózgu, który doprowadził do jego poważnego uszkodzenia. Konsekwencją tego jest ciężkie porażenie mózgowe, wodogłowie i padaczka lekooporna. Hania wymaga ciągłej opieki lekarzy i fizjoterapeutów. Codzienna terapia pomaga w poprawie komfortu życia, jednak obecnie tylko terapia komórkami macierzystymi daje szansę na poprawę stanu zdrowia.

Dlaczego terapia w Bangkoku? Kliniki z Chin i Tajlandii mają dużo większe doświadczenie w tym zakresie niż kliniki w Europie. Komórki podawane tam nie są mrożone a ich ilość jest dużo większa w porównaniu z podobnymi programami w Polsce. Dodatkowo przez cały okres leczenia Hania będzie pod kompleksową opieką lekarzy, fizjoterapeutów i dietetyka. Biorąc pod uwagę wszystkie elementy, koszt terapii oferowanej w Tajlandii jest niższy niż w Polsce.

Link do zbiórki na siepomaga.pl:
https://www.siepomaga.pl/hania-kowal

Link do strony Hani w fundacji:
http://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/ ... kowal.html

Dane do przelewu na subkonto w fundacji:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Hanna Kowal

Pozdrawiam
plakat-hania.jpg
Plakat - Hania Kowal

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość