Problem z nawiewami

czarooo
Imię: czarek
Województwo: -----
Moje auto: Espace II 2.8 V6 Z7W
Grand: Nie
Rok produkcji: 1996
LPG: Tak
Kontakt:

Problem z nawiewami

Post autor: czarooo » 1 rok temu

Witam koledzy jestem nowym posiadaczem E2 96r 2.8 mam problem taki ze dmuchawa chodzi mi tylko na najwyzszym biegu ale jak auto zimne chodzi caly czas jak sie rozgrzeje to wieje przez ok 10 sekund potem cisza przez ok 10 sekund potem znowu wieje i tak caly czas w czym problem od czego zaczac zeby chodzilo na kazdym biegu... z gory dzieki za pomoc dodam ze fo moj pierwszy francuz...

-- wtorek, 10 stycznia 2017, 14:09 --

Dzisiaj zajrzalem pod maske z prawej strony z obudowy silnika wychodza dwa grube brazowe przewody polaczylem je i co dziwne pojawil sie 3 bieg nawiewuale zeby chodzil musze pierw na 4 bieg i potem na 3 zwalnia i chodzi ciszej ale chodzi moim odczuciem jak na pierwszym o co tu kukwa chodzi juz jestem calkiem zielony

Awatar użytkownika
KuTrzyDelta
Imię: Kuba
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Rok produkcji: 2004
Kontakt:

Re: Problem z nawiewami

Post autor: KuTrzyDelta » 1 rok temu

Jeśli chodzi tylko na IV biegu to masz uszkodzony termik w rezystorze dmuchawy, znajduje się on na środku pod silnikiem.
Jeśli reszta raz działa raz nie działa szukałbym w skrzynce bezpieczników może nie być tak łatwo odnaleźć winowajce.

czarooo
Imię: czarek
Moje auto: Espace II 2.8 V6 Z7W
Rok produkcji: 1996
Kontakt:

Post autor: czarooo » 1 rok temu

Dzieki jakis jeden kabel byl tam przetopiony zrobilem go na kostke i juz dziala 3 i 4 bieg i narazie sie nie zacina poczekam na lepsza pogode i zrobie z tym porzadek pozdrawiam

Awatar użytkownika
KuTrzyDelta
Imię: Kuba
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Rok produkcji: 2004
Kontakt:

Post autor: KuTrzyDelta » 1 rok temu

Jakbyś potrzebował skrzynkę bezpieczników to powinienem mieć gdzieś jeszcze.

ODPOWIEDZ